Przedszkole dla dzieci z autyzmem PYRAMID „Daj Uśmiech” w POZNANIU

Nabór do przedszkola na rok 2024/2025 trwa

Jesteśmy Niepublicznym Przedszkolem terapeutycznym dla dzieci z autyzmem w Poznaniu.

Nasze przedszkole terapeutyczne to wyjątkowe miejsce, które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom zarówno rodziców, jak i małych odkrywców. Naszą misją jest wspieranie dzieci w każdym etapie ich rozwoju, niezależnie od indywidualnych potrzeb.

💡 CO WYRÓŻNIA NASZE PRZEDSZKOLE? 💡

Miejsce: Jesteśmy kameralnym przedszkolem położonym w wyjątkowej lokalizacji. Nasze przedszkole położone jest w malowniczej okolicy tuż przy lesie.

Program edukacji włączającej: Dążymy do odkrywania potencjału każdego dziecka. W naszym przedszkolu dzieci rozwijają się w atmosferze bezpieczeństwa, akceptacji i radości z nauki.

Współpraca z ekspertami: Współpracujemy z wiodącymi specjalistami w dziedzinie edukacji i terapii dzieci z zaburzeniami rozwoju na całym świecie. To gwarancja, że Twoje dziecko otrzyma najlepsze wsparcie.

Bogata oferta zajęć: Nasze przedszkole to nie tylko miejsce nauki, ale także kreatywnej zabawy.

Oferta zajęć specjalistycznych dla dzieci:

 • Terapia psychologiczna
 • Terapia pedagogiczna
 • Fizjoterapia
 • Terapia ręki
 • Logopedia
 • Integracja sensoryczna
 • Trening Umiejętności Społecznych
 • WWRD – Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka
 • Wsparcie rodzica na terenie domu – ujednolicenie oddziaływań terapeutycznych na środowisko domowe.
 • Trening jedzenia
 • Komunikacja funkcjonalna – PECS

Indywidualne podejście: Dla nas każde dziecko jest wyjątkowe. Oferujemy indywidualnie dobrany program edukacyjny lub edukacyjno-terapeutyczny, dostosowany do potrzeb malucha.

Realizacja orzeczeń: Jeśli Twoje dziecko potrzebuje wsparcia specjalistycznego, jesteśmy gotowi. Terapia logopedyczna, terapia psychologiczna, fizjoterapia i wiele innych form pomocy są częścią naszej oferty.

Wsparcie dla rodziców: Jesteśmy tutaj nie tylko dla dzieci, ale także dla Ciebie. Oferujemy pakiet szkoleń i warsztatów dla rodziców, abyście mogli kontynuować wsparcie w domu.

NASZ ZESPÓŁ

Ewelina Libiszewska - CEDU EDU - Przedszkole dla dzieci z autyzmem Poznań

Ewelina Libiszewska

Dyrektorka Przedszkola Pyramid „Daj Uśmiech” w Poznaniu. Certyfikowana superwizorka i terapeutka metody PECS i Podejścia Pyramid do Edukacji. Posiada wykształcenie wyższe z pedagogiki specjalnej oraz edukacji wczesnoszkolnej. Ukończyła również studia kształcące w zakresie wczesnego wspomagania rozwoju dzieci w spektrum autyzmu.

Od początku swojej ścieżki zawodowej zdobywa wiedzę i doświadczenie w tworzeniu środowiska edukacyjnego w oparciu o Podejście Pyramid oraz w budowaniu wczesnych umiejętności komunikacyjnych u dzieci ze spektrum autyzmu za pomocą PECS.

W obszarze szczególnego zainteresowania Eweliny leży wpływ rozwijania kluczowych umiejętności komunikacyjnych na redukowanie zachowań kontekstowo niepoprawnych.

Paulina Dobosz CEDU EDU | Przedszkole dla dzieci z autyzmem Poznań

Paulina Dobosz

Terapeutka oraz psycholog w Przedszkolu Pyramid „Daj Uśmiech”. Ukończyła studia magisterskie na kierunku Psychologia ze specjalnością psychologia kliniczna. Ukończyła wiele szkoleń specjalizacyjnych w tym szkolenie PECS Poziom I, PECS Poziom II, 9 Kluczowych Umiejętności Komunikacyjnych oraz Jak radzić sobie z trudnymi zachowaniami.

Psychologia od kilku lat jest bardzo ważną częścią jej życia i stale stara się poszerzać wiedzę z jej zakresu. W pracy przede wszystkim ważna jest dla niej walidacja emocji dziecka oraz indywidualne podejście do każdego malucha, które daje przestrzeń do rozwijania jego umiejętności i niezależności.

Weronika Sidor - CEDU EDU | Przedszkole dla dzieci z autyzmem Poznań

Weronika Sidor

Psycholożka oraz terapeutka w Przedszkolu Pyramid „Daj Uśmiech”. Absolwentka studiów na kierunku psychologia ze specjalnością psychologia kliniczna. Ukończyła wiele szkoleń specjalizacyjnych w tym szkolenie PECS Poziom I, PECS Poziom II, 9 Kluczowych Umiejętności Komunikacyjnych oraz Jak radzić sobie z trudnymi zachowaniami.

W jej zainteresowaniach leży psychologia rozwoju dziecka psychologia rozwoju dziecka oraz związek uwarunkowań dzieciństwa i dorosłości. W swojej pracy stawia przede wszystkim na relacje z dzieckiem oraz jego zasoby poprzez indywidualne podejście do każdego malucha.

Aneta Łasoń CEDU EDU | Przedszkole dla dzieci z autyzmem Poznań

Aneta Łasoń

Asystentka nauczyciela w Przedszkolu Pyramid „Daj Uśmiech”. Ukończyła liczne szkolenia z zakresu psychologii rozwoju dziecka oraz szkolenia specjalizacyjne: Szkolenie PECS Poziom I, 9 Kluczowych Umiejętności Komunikacyjnych oraz Jak radzić sobie z trudnymi zachowaniami.

Swoje doświadczenie zdobywała w wieloletniej pracy w dziećmi w wielu przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Za cel w pracy stawia sobie, by edukacja przeprowadzana była w przyjazny i dostosowany do dziecka sposób.

Ewa Subocz - CEDU EDU | Przedszkole dla dzieci z autyzmem Poznań

Ewa Subocz

Terapeutka oraz logopeda w przedszkolu PYRAMID ”Daj Uśmiech” w Poznaniu. Certyfikowany Terapeuta PECS. Wykształcenie zdobyła na uczelni wyższej w zakresie edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z terapia pedagogiczna oraz edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną, wiedza uzupełniona w zakresie logopedii oraz kształcenia osób z autyzmem na studiach podyplomowych, ponadto wiele warsztatów oraz szkoleń dotyczących kształcenia osób ze spektrum autyzmu oraz niepełnosprawnością intelektualna. Drogę zawodową rozpoczęła pracując podejściem PYRAMID oraz wprowadzaniem komunikacji funkcjonalne z wykorzystaniem systemu komunikacyjnego PECS. Głównym zainteresowaniem jest rozwój komunikacji u osób w spektrum autyzmu oraz jej wpływ na funkcjonowanie dzieci w społeczeństwie.

DOKUMENTY DO POBRANIA:

Karta zgłoszenia PYRAMID Daj Uśmiech 2024_2025 – POBIERZ

Skontaktuj się z nami!

Centrum Edukacyjne Pyramid