Logopedia

Ta forma terapii przeznaczona jest dla dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwoju, a także dla dzieci z opóźnieniami i zaburzeniami rozwoju mowy i komunikacji. Są to kompleksowe zajęcia, na których, w zależności od potrzeb małego pacjenta, proponujemy różne formy terapii. Na naszych zajęciach m.in. ocenimy aktualny poziom rozwoju dziecka w poszczególnych sferach, warunki anatomiczne, umiejętności artykulacyjne i komunikacyjne. Zajęcia przez nas prowadzone są oparte o podejście Pyramid.

W czasie zajęć pracujemy intensywnie nad doskonaleniem szeroko rozumianych umiejętności związanych z artykulacją w bardzo ścisłym połączeniu z budowaniem systemu komunikacji. Proces ten jest zindywidualizowany i ukierunkowany na dziecko i jego potrzeby, jak również na potrzeby i możliwości całej rodziny.

Logopedia

Sesja 50 minut – 120 zł